7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 30-731/20F
Fabrikantnummer:
500002674
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste elektrische stroomverbindingen. Deze hoogwaardige connector is voorzien van een mannelijke, rechte, 3-pins ontwerp in een duurzame gele behuizing. Hij heeft een nominale spanning van 300 V (UL) en een stroomsterkte van 8 A (UL), wat betrouwbare prestaties garandeert in veeleisende toepassingen. De connector heeft een TPE gele kabel met een geleidergrootte van 18 AWG, wat flexibiliteit en duurzaamheid biedt. De stroomkabelset heeft een beschermingsgraad van IP67 / NEMA 6P wanneer correct gemonteerd en vergrendeld, waardoor hij geschikt is voor zware omgevingen. Het voldoet aan veiligheids- en nalevingsnormen met UL 2238-erkenning en RoHS-naleving. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, is deze kabelset perfect voor machines, automatiseringsapparatuur en industriële omgevingen waar veilige en efficiënte stroomverbindingen van cruciaal belang zijn.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002674 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 20 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 30-731/20F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002674 |