7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 30-731/12F
Fabrikantnummer:
500002673
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is deskundig ontworpen met een mannelijk, recht, 3-pins connector en een gele behuizing. Het is geschikt voor 300 V (UL) en 8 A (UL), waardoor het geschikt is voor verschillende stroombanden. Deze duurzame cordset heeft een 18 AWG TPE-gele kabel, die stevigheid en flexibiliteit garandeert. De cordset is onbeschermd en bevat een koppelmoer met externe schroefdraad voor eenvoudige bevestiging. Het voldoet aan IP67 en NEMA 6P beschermingsnormen, waardoor het operationeel blijft in zware omgevingen. De contactbasis is gemaakt van CuZn met gouden over zilveren plating, wat de geleiding en duurzaamheid verbetert. Beschikbaar in lengtes van 6, 12, 15, 20 en 30 voet.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002673 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with external threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 30-731/12F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002673 |