7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 24,88
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 30-01/0,9 M
Fabrikantnummer:
91169
EAN:
04020841681141
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
50
Productinformatie
Het 7/8" Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor stroomoverdracht in diverse industriële toepassingen. Dit cordset beschikt over een mannelijke, rechte connector met 3 pinnen (2+PE) en is ontworpen om 230 V AC/DC en een stroom van 12 A aan te kunnen. Het cordset heeft een robuuste TPU gegoten behuizing en een oranje PVC kabel met een diameter van 0,75 mm², waarmee betrouwbare en duurzame verbindingen worden gegarandeerd. Met een IP68 beschermingsgraad en een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40°C tot +90°C is dit cordset ideaal voor veeleisende omgevingen.
Belangrijke voordelen van het 7/8" Power Single-Ended Cordset zijn onder meer de hoge stroomwaarde, uitstekende isolatieweerstand (>10^9 Ohm) en lage contactweerstand (≤ 10 mOhm). De constructiematerialen en het ontwerp zorgen voor duurzaamheid en langdurige prestaties, zelfs onder zware omstandigheden. De oranje behuizing biedt verhoogde zichtbaarheid, wat de veiligheid in industriële omgevingen verbetert. Het cordset is ook RoHS-compatibel, wat betekent dat het voldoet aan milieuregels.
Dit enkelzijdige cordset is perfect voor stroomdistributie in machines, automatiseringssystemen en andere zware elektrische installaties. De kabel is vlamvertragend, zelfdovend en voldoet aan verschillende brandbaarheidsnormen, wat een extra veiligheidslaag biedt. Verkrijgbaar in verschillende lengtes (0.9 m, 2 m en 5 m), biedt dit cordset flexibiliteit in installatie en toepassing.
Belangrijke voordelen van het 7/8" Power Single-Ended Cordset zijn onder meer de hoge stroomwaarde, uitstekende isolatieweerstand (>10^9 Ohm) en lage contactweerstand (≤ 10 mOhm). De constructiematerialen en het ontwerp zorgen voor duurzaamheid en langdurige prestaties, zelfs onder zware omstandigheden. De oranje behuizing biedt verhoogde zichtbaarheid, wat de veiligheid in industriële omgevingen verbetert. Het cordset is ook RoHS-compatibel, wat betekent dat het voldoet aan milieuregels.
Dit enkelzijdige cordset is perfect voor stroomdistributie in machines, automatiseringssystemen en andere zware elektrische installaties. De kabel is vlamvertragend, zelfdovend en voldoet aan verschillende brandbaarheidsnormen, wat een extra veiligheidslaag biedt. Verkrijgbaar in verschillende lengtes (0.9 m, 2 m en 5 m), biedt dit cordset flexibiliteit in installatie en toepassing.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 91169 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 01 |
| Kabellengte: | 0.9 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.20 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 3-pin(2+PE), orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RS 30-01/0,9 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut91169 |