7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 201-678/6F
Fabrikantnummer:
500000486
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset biedt betrouwbare connectiviteit voor stroomtoepassingen. Deze cordset heeft een mannelijke, rechte, 2-pins configuratie in een duurzame gele behuizing. Met een spanningsclassificatie van 600 V (UL) en een stroomclassificatie van 12 A (UL) zorgt het voor veilige en efficiënte stroomoverdracht. De PVC gele kabel, met een geleidergrootte van 16 AWG, biedt flexibiliteit en duurzaamheid in verschillende omgevingen. De cordset is ongeblinderd en uitgerust met een koppelschroef met interne draad voor veilige bevestiging. Het voldoet aan de IP67 / NEMA 6P-beschermingsnormen wanneer gemonteerd en vergrendeld met compatibele connectoren, wat een uitstekende weerstand biedt tegen stof en water. Dit product is ideaal voor industriële toepassingen die betrouwbare en robuuste stroomverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500000486 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 201-678/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500000486 |