7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 201-678/20F
Fabrikantnummer:
500001152
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor verschillende industriële stroomtoepassingen. De cordset heeft een mannelijke, rechte connector met 2 pinnen, omgeven door een duurzame gele behuizing voor een goede zichtbaarheid. Deze cordset is geclassificeerd voor 600 V (UL) en kan tot 12 A (UL) verwerken. Het gebruik van een 16 AWG PVC gele kabel zorgt voor flexibiliteit en veerkracht, en is geschikt voor gebruik bij temperaturen van -40°C tot +90°C. De cordset voldoet aan hoge veiligheids- en beschermingsnormen, met een IP67/NEMA 6P-classificatie, waardoor hij geschikt is voor gebruik in zware omgevingen. Het is bijzonder voordelig voor gebruik in automatiseringssystemen waar betrouwbare stroomverbindingen van cruciaal belang zijn. De wartelmoer met interne schroefdraad zorgt voor een veilige en stabiele verbinding, waardoor het risico op loskoppeling of falen wordt verminderd. Bovendien is deze cordset UL 2238 erkend en voldoet deze aan de RoHS-normen, wat betekent dat het milieuvriendelijk is.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500001152 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 20 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 201-678/20F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500001152 |