7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 201-678/12F
Fabrikantnummer:
500000485
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset, ontworpen met een mannelijke, rechte, 2-pins connector, is een robuuste oplossing voor stroomoverdracht. Ingesloten in een gele TPU-gegoten behuizing, biedt deze cordset duurzaamheid en zichtbaarheid. Met een beoordeling van 600 V (UL) en 12 A (UL) is het geschikt voor toepassingen met hoog vermogen. De geïntegreerde PVC-gele kabel, met een draadgrootte van 16 AWG, biedt uitstekende isolatie en flexibiliteit. Met een IP 67 / NEMA 6P beschermingsgraad is deze cordset ideaal voor gebruik in uitdagende omgevingen. Het operationele temperatuurbereik van -40°C tot +90°C zorgt voor extra veelzijdigheid. Kies uit verschillende kabellengtes variërend van 6 ft tot 30 ft om aan uw specifieke behoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500000485 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RS 201-678/12F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500000485 |