7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 38,91
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 20-03/15 M
Fabrikantnummer:
107799
EAN:
04020841757822
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardig connector ontworpen voor efficiënte stroomoverdracht. Deze cordset beschikt over een male, rechte, 2-pins connector met een oranje behuizing en werkt op 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 12 A. De cordset wordt geleverd met een PVC oranje kabel met een geleider van 0.75 mm², wat duurzaamheid en betrouwbaarheid in verschillende toepassingen garandeert. De kabel heeft een diameter van ø 6.80 ±0.20 mm en ondersteunt zowel vaste als flexibele installaties met respectievelijke minimale buigradii van ˃5xD en ˃ 10 x D. Bovendien heeft de cordset een IP68 beschermingsgraad en kan hij functioneren binnen een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C.
Het belangrijkste voordeel van deze cordset is het robuuste en betrouwbare ontwerp, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen. Met een hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm en een contactweerstand van ≤ 10 mΩ zorgt hij voor veilige en stabiele verbindingen. De vlamvertragende en zelfdovende kabelmantel verhoogt de veiligheid.
Toepassingen voor deze cordset zijn onder meer industriële automatisering, stroomdistributie en machines. De beschikbare lengtes (van 0.7 m tot 15 m) bieden flexibiliteit voor verschillende installatiebehoeften.
Het belangrijkste voordeel van deze cordset is het robuuste en betrouwbare ontwerp, waardoor hij geschikt is voor veeleisende omgevingen. Met een hoge isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm en een contactweerstand van ≤ 10 mΩ zorgt hij voor veilige en stabiele verbindingen. De vlamvertragende en zelfdovende kabelmantel verhoogt de veiligheid.
Toepassingen voor deze cordset zijn onder meer industriële automatisering, stroomdistributie en machines. De beschikbare lengtes (van 0.7 m tot 15 m) bieden flexibiliteit voor verschillende installatiebehoeften.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 107799 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 03 |
| Kabellengte: | 15 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 2-pin, orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RS 20-03/15 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut107799 |