7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 24,02
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 20-03/1,9 M
Fabrikantnummer:
97866
EAN:
04020841702099
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
5
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare stroomverbindingen in veeleisende omgevingen. Deze mannelijke connector heeft een rechte, 2-polige configuratie met een oranje, TPU-gegoten behuizing. Het werkt op 230 V AC/DC en kan stromen tot 12 A aan. De aangehechte oranje PVC-kabel heeft een geleidergrootte van 0,75 mm², wat zorgt voor voldoende stroomlevering en duurzaamheid. De cordset is ongeaard, maar het robuuste ontwerp biedt uitstekende bescherming en een IP68-classificatie, waardoor het geschikt is voor zware en natte omstandigheden.
Voordelen van de 7/8" Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de duurzame constructie met TPU-materialen, de hoge stroomcapaciteit en het gemak van een voor-aangesloten kabel. De IP68-classificatie zorgt voor uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor de betrouwbaarheid in verschillende omgevingen wordt gegarandeerd.
Deze cordset is ideaal voor industriële automatiseringstoepassingen, stroomdistributie in machines en andere situaties die robuuste elektrische verbindingen vereisen. Het is verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan specifieke behoeften te voldoen en voldoet aan relevante veiligheids- en milieunormen, waaronder RoHS.
Voordelen van de 7/8" Power Single-Ended Cordset zijn onder andere de duurzame constructie met TPU-materialen, de hoge stroomcapaciteit en het gemak van een voor-aangesloten kabel. De IP68-classificatie zorgt voor uitstekende weerstand tegen stof en water, waardoor de betrouwbaarheid in verschillende omgevingen wordt gegarandeerd.
Deze cordset is ideaal voor industriële automatiseringstoepassingen, stroomdistributie in machines en andere situaties die robuuste elektrische verbindingen vereisen. Het is verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan specifieke behoeften te voldoen en voldoet aan relevante veiligheids- en milieunormen, waaronder RoHS.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 97866 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 03 |
| Kabellengte: | 1.9 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 2-pin, orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RS 20-03/1,9 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut97866 |