7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 22,56
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RS 20-03/0,7 M
Fabrikantnummer:
97882
EAN:
04020841702044
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
40
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een veelzijdige stroomconnector die speciaal is ontworpen voor veeleisende industriële toepassingen. Deze mannelijke, rechte, 2-pins cordset met een oranje behuizing werkt op 230 V AC/DC en kan stromen aan tot 12 A. De robuuste constructie bevat een PVC oranje kabel met een conductor grootte van 0.75 mm², wat het ideaal maakt voor een breed scala aan stroomverdelingstaken. De TPU vanwege het gegoten lichaam zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in zware omgevingen. Met een IP68-beschermingsklasse biedt deze cordset uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor optimale prestaties worden gegarandeerd, zelfs onder uitdagende omstandigheden. Het is compatibel met diverse toepassingen, waaronder machines en industriële apparatuur, waar betrouwbare stroomverbindingen essentieel zijn.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 97882 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 03 |
| Kabellengte: | 0.7 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Screw |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Male, straight, 2-pin, orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RS 20-03/0,7 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut97882 |