7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 50-794/12F
Fabrikantnummer:
500002939
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardige, betrouwbare connector ontworpen voor industriële toepassingen. Met een vrouwelijke, hoekige ontwerp en 5 pinnen, is deze cordset perfect voor complexe stroomverbindingen. Verpakt in een gele TPU-gegoten behuizing, zorgt het voor duurzaamheid en zichtbaarheid. Werkend op 300 V (UL) en 5.6 A (UL), kan het aanzienlijke stroomvereisten aan. De TPE gele kabel, met een geleiderdikte van 18 AWG en een kabeldiameter van .304" (7.7 mm), garandeert flexibiliteit en robuustheid. Deze cordset is UL 2238 erkend en voldoet aan de RoHS-normen, wat garanties biedt voor naleving van veiligheids- en milieuregels. Met een IP67/NEMA 6P-classificatie biedt het superieure bescherming tegen stof en water, waardoor het ideaal is voor gebruik in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002939 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 50-794/12F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002939 |