7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 75,42
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 50-04/20 M
Fabrikantnummer:
4050
EAN:
04001088019720
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset van Lumberg Automation is een duurzame en betrouwbare stroomconnector, geschikt voor meerdere toepassingen. Deze vrouwelijke, hoekige 5-pins(4+PE) connector, met een IP68-beschermingsgraad, zorgt voor veilige en langdurige verbindingen. Speciaal ontworpen voor veeleisende stroomtoepassingen, biedt het een bedrijfsvoltage van 230 V AC/DC en een stroomcapaciteit van 9 A, waardoor het een geschikte keuze is voor zware industriële omgevingen. De connector is vervaardigd met een robuuste oranje TPU-behuizing en heeft een oranje PVC-kabel van 0,50 mm² doorsnede, wat zorgt voor zowel flexibiliteit als weerstand tegen zware operationele omstandigheden. De vlamvertragende eigenschappen van de kabel verhogen de veiligheid tijdens gebruik.
De cordset valt op door zijn hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm, wat betrouwbare prestaties garandeert, zelfs onder moeilijke omstandigheden. Dit product voldoet ook aan de RoHS-voorschriften, wat de milieuvriendelijkheid benadrukt.
Toepassingen van de 7/8" Power Single-Ended Cordset omvatten diverse industriële stroomvoorzieningsinstellingen, wat zorgt voor robuuste en veilige connectiviteit. De verontreinigingsgraad 3 volgens DIN EN 60664-1 geeft aan dat het geschikt is voor gebruik in sterk vervuilde omgevingen. De cordset is verkrijgbaar in meerdere lengtes variërend van 2 meter tot 25 meter, wat flexibiliteit biedt afhankelijk van de installatievereisten.
De cordset valt op door zijn hoge isolatieweerstand van meer dan 10^9 Ohm en een contactweerstand van minder dan 10 mOhm, wat betrouwbare prestaties garandeert, zelfs onder moeilijke omstandigheden. Dit product voldoet ook aan de RoHS-voorschriften, wat de milieuvriendelijkheid benadrukt.
Toepassingen van de 7/8" Power Single-Ended Cordset omvatten diverse industriële stroomvoorzieningsinstellingen, wat zorgt voor robuuste en veilige connectiviteit. De verontreinigingsgraad 3 volgens DIN EN 60664-1 geeft aan dat het geschikt is voor gebruik in sterk vervuilde omgevingen. De cordset is verkrijgbaar in meerdere lengtes variërend van 2 meter tot 25 meter, wat flexibiliteit biedt afhankelijk van de installatievereisten.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 4050 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 20 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 50-04/20 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut4050 |