7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 45,22
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 50-04/10 M
Fabrikantnummer:
13768
EAN:
04020841037139
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
20
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardige elektrische verbindingsoplossing ontworpen voor veeleisende omgevingen. Deze vrouwelijke, hoekige cordset beschikt over een robuuste 5-pins (4+PE) configuratie, die betrouwbare prestaties levert bij 230 V AC/DC en 9 A. De oranje behuizing en kabel verhogen de zichtbaarheid en voldoen aan veiligheidsnormen, terwijl de PVC-constructie duurzaamheid en flexibiliteit biedt met een geleidergrootte van 0,50 mm². De cordset is onafgeschermd en heeft een koppelmoer bevestigingstype. Met een geclassificeerde spanning van 250 V AC/DC en een hoge isolatieweerstand ondersteunt deze cordset een breed scala aan industriële toepassingen. De connector is ontworpen om zware operationele omstandigheden te doorstaan, met een omgevingstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en een IP68 beschermingsgraad bij correcte montage en vergrendeling. De vlamvertragende en zelfdovende PVC-kabelmantel zorgt voor veiligheid en naleving van DIN EN 60332-1-2 normen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 13768 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 50-04/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut13768 |