7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 40-637/6F
Fabrikantnummer:
500002703
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen om betrouwbare stroomverbindingen te bieden in veeleisende omgevingen. Deze cordset beschikt over een vrouwelijke, hoekige 4-pins connector, beoordeeld op 300 V (UL) en 5,6 A (UL). Het is gehuisvest in een duurzaam geel Thermoplastic Urethane (TPU) lichaam dat stabiliteit en bescherming biedt. De 18 AWG TPE gele kabel verhoogt de zichtbaarheid en zorgt voor robuustheid in verschillende toepassingen. Dit product garandeert een hoge mate van milieubescherming met een IP67/NEMA 6P classificatie bij correcte montage, waardoor het ideaal is voor gebruik in industriële en automatiseringstoepassingen. Het ongeaarde ontwerp en de goud over zilver geplatineerde contacten bevorderen uitstekende geleidbaarheid en duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002703 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 40-637/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002703 |