7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 40-637/15F
Fabrikantnummer:
500002780
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset biedt een hoogwaardige verbinding voor stroomtoepassingen. Deze gehoekte, 4-polige vrouwelijke connector heeft een opvallende gele TPU-behuizing, wat zorgt voor zichtbaarheid en duurzaamheid. Met een spanning van 300 V (UL) en 5,6 A (UL) kan het veeleisende omstandigheden aan. De 18 AWG-kabel met TPE-mantel is flexibel en veerkrachtig en kan temperaturen van -40°C tot +90°C weerstaan. Met een beschermingsgraad van IP67 is het geschikt voor ruwe omgevingen. De koppelmoer met interne schroefdraad zorgt voor een veilige bevestiging. Ideaal voor industriële toepassingen, voldoet de cordset aan UL 2238 en RoHS-normen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002780 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 40-637/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002780 |