7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 40-637/12F
Fabrikantnummer:
500002700
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een zeer betrouwbare stroomconnector met een 4-pins, haakse vrouwelijke vormgeving. Met een geel TPU-gegoten behuizing en TPE-mantel biedt deze cordset robuuste prestaties en duurzaamheid. Met een nominale spanning van 300 V (UL) en een stroomsterkte van 5,6 A (UL), voldoet het aan strenge elektrische normen en is het geschikt voor diverse industriële toepassingen. De 18 AWG geleiders en ongeëkranste ontwerp bieden flexibiliteit en gebruiksgemak, terwijl de IP67-classificatie uitzonderlijke bescherming tegen stof en water biedt wanneer deze wordt vergrendeld en gemonteerd met een compatibele connector. Verkrijgbaar in meerdere lengtes, is het ideaal voor automatiserings- en stroomverdelingssystemen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002700 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 40-637/12F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002700 |