7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 30,84
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 40-02/5 M
Fabrikantnummer:
13756
EAN:
04020841037115
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset biedt een betrouwbare en efficiënte elektrische verbinding voor diverse industriële toepassingen. Het beschikt over een vrouwelijke, gehoekte 4-pins connector en is ontworpen met een oranje behuizing. De cordset werkt op 230 V AC/DC en kan tot 9 A stroom verwerken. De oranje PVC-kabel met een geleidermaat van 0,50 mm² zorgt voor duurzaamheid en hoge prestaties in veeleisende omgevingen. Dit product, onderdeel van de Lumberg Automation-familie, voldoet aan de IP68-beschermingsnormen, waardoor het zeer bestand is tegen stof en water.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de robuuste constructie, die langdurige betrouwbaarheid en veiligheid onder uitdagende omstandigheden garandeert. De TPU-contacthouder en het gegoten lichaamsmateriaal bieden uitstekende isolatie- en mechanische eigenschappen, terwijl de vlamvertragende en zelfdovende kabel een extra veiligheidslaag toevoegt.
Deze Power Single-Ended Cordset is geschikt voor stroomverdeling in automatiseringssystemen, motoraansluitingen en andere hoogspanningstoepassingen die een veilige en consistente stroomvoorziening vereisen.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de robuuste constructie, die langdurige betrouwbaarheid en veiligheid onder uitdagende omstandigheden garandeert. De TPU-contacthouder en het gegoten lichaamsmateriaal bieden uitstekende isolatie- en mechanische eigenschappen, terwijl de vlamvertragende en zelfdovende kabel een extra veiligheidslaag toevoegt.
Deze Power Single-Ended Cordset is geschikt voor stroomverdeling in automatiseringssystemen, motoraansluitingen en andere hoogspanningstoepassingen die een veilige en consistente stroomvoorziening vereisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13756 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 02 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 40-02/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut13756 |