7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 26,34
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 40-02/2 M
Fabrikantnummer:
98579
EAN:
04020841705540
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
40
Productinformatie
Deze 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor veeleisende industriële omgevingen. Het beschikt over een vrouwelijke, haakse, 4-pins connector met een oranje behuizing. Geschikt voor 230 V AC/DC en 9A, zorgt het voor betrouwbare prestaties zelfs onder extreme omstandigheden met een operationele temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C. Gemaakt van duurzaam TPU voor zowel het contactdrager- als gegoten lichaam, biedt de cordset een hoge mate van bescherming (IP68) bij juiste koppeling, waardoor het bestand is tegen verschillende verontreinigingen. De PVC oranje kabel is vlamvertragend, zelfdovend en heeft een geleidergrootte van 0,50 mm², bestand tegen een minimale buigradius in zowel vaste als flexibele installaties. Deze cordset is ideaal voor toepassingen die robuuste en betrouwbare stroomaansluitingen vereisen in industriële automatisering, machines en uitrustingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 98579 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 02 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 4-pin, orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 40-02/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut98579 |