7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 30-731/6F
Fabrikantnummer:
500002613
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor hoogwaardige stroomtoepassingen. Deze cordset heeft een vrouwelijke, gehoekte, 3-polige connector met een opvallende gele behuizing, wat zorgt voor zowel zichtbaarheid als robuuste connectiviteit. Met een spanning van 300 V en een stroomsterkte van 8 A (UL) biedt het een veilige en efficiënte stroomoverdrachtsoplossing. De kabel is vervaardigd van TPE met een 18 AWG-dikte, waardoor hij zeer duurzaam is en bestand is tegen temperaturen van -40°C tot +90°C. Met een beschermingsgraad van IP 67 / NEMA 6P biedt hij uitstekende weerstand tegen stof en water wanneer hij gemonteerd en vergrendeld is met compatibele connectoren. Ideaal voor industriële automatisering en machine toepassingen, zorgt deze cordset voor betrouwbare prestaties in veeleisende omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002613 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 30-731/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002613 |