7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 30-731/15F
Fabrikantnummer:
500002799
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare en efficiënte stroomaansluitingen. Het beschikt over een vrouwelijke, hoekige, 3-pins connector met een gele TPU-behuizing en is geschikt voor 300 V (UL) en 8 A (UL). De TPE gele kabel heeft 18 AWG geleiders, wat zorgt voor duurzaamheid en uitstekende geleiding. Met een IP 67-beschermingsgraad is het geschikt voor veeleisende omgevingen en biedt het veilige connectiviteit in industriële automatiseringssystemen. De goud over zilver geplaatste CuZn contacten zorgen voor optimale prestaties met weerstand tegen slijtage en corrosie. Verkrijgbaar in verschillende lengtes om aan verschillende toepassingen te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002799 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 30-731/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002799 |