7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 24,78
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 30-01/2 M
Fabrikantnummer:
13760
EAN:
04020841037061
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
40
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een betrouwbare stroomconnectoroplossing met een vrouwelijke, hoekige ontwerp en een 3-polige configuratie (2+PE). Geschikt voor tot 230 V AC/DC en 12 A, wat zorgt voor sterke prestaties voor diverse stroomtoepassingen. Deze cordset heeft een robuuste oranje behuizing van TPU en een bijpassende PVC oranje kabel met een geleidergrootte van 0,75 mm², wat uitstekende duurzaamheid biedt in verschillende omgevingen. De cordset voldoet aan de IP68-beschermingsnormen, waardoor hij stofdicht en waterbestendig is wanneer hij correct gemonteerd is. Geschikt voor industriële en automatiseringsapplicaties waar een veilige en efficiënte stroomverbinding essentieel is.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 13760 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 01 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.20 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin(2+PE), orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 30-01/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut13760 |