7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 34,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 30-01/10 M
Fabrikantnummer:
3762
EAN:
04001088031647
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een hoogwaardige stroomconnector ontwikkeld door Lumberg Automation. Deze cordset heeft een haakse vrouwelijke ontwerp met een 3-pin(2+PE) configuratie, ideaal voor toepassingen die werken op 230 V AC/DC en tot 12 A. De duurzame oranje behuizing, gecombineerd met een oranje PVC-kabel van 0,75 mm², zorgt voor robuuste verbindingen in diverse industriële omgevingen. De connector is uitgerust met een koppelmof en is geclassificeerd als IP68 voor bescherming tegen stof en water, waardoor deze geschikt is voor zware omstandigheden. De materialen van de cordset omvatten CuZn als basismateriaal voor contacten en TPU voor de gegoten behuizing, wat betrouwbare prestaties garandeert, zelfs bij extreme temperaturen variërend van -40°C tot +90°C. Bovendien voldoet de kabel aan brandbaarheidklassen en verschillende DIN-, VDE- en IEC-normen, wat veilig en conform gebruik garandeert. Dit product is verkrijgbaar in verschillende kabellengtes, variërend van 0,5 meter tot 15 meter, wat flexibiliteit biedt voor verschillende installatie-eisen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 3762 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 01 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.20 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin(2+PE), orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 30-01/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut3762 |