7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 22,96
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 30-01/0,5 M
Fabrikantnummer:
8155
EAN:
04001088032361
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
40
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset van Lumberg Automation is een betrouwbare en duurzame oplossing voor diverse energieoverdrachtsbehoeften. De cordset heeft een vrouwelijke 3-polige (2+PE) hoekconnector en is ontworpen met een opvallende oranje behuizing voor eenvoudige identificatie en verbeterde zichtbaarheid. Het functioneert efficiënt bij 230 V AC/DC met een nominale stroom van 12 A, waardoor het geschikt is voor robuuste industriële omgevingen.
Een van de kernvoordelen van deze cordset is de hoge weerbaarheid en lange levensduur, mogelijk gemaakt door de TPU gegoten behuizing en de robuuste PVC oranje kabel. Het biedt indrukwekkende eigenschappen zoals een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm en een IP68 beschermingsklasse, wat zorgt voor optimale prestaties in zware omstandigheden. Daarnaast heeft het een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C voor vaste installaties.
Ideaal voor toepassingen die veilige en stabiele stroomverbindingen vereisen, wordt deze cordset vaak gebruikt in automatisering, machines en diverse industriële stroomopstellingen. Het koppelnusonderdeel zorgt bovendien voor een veilige verbinding, wat het risico op accidentele loskoppelingen vermindert. Dit product voldoet aan RoHS-compliance, wat garandeert dat aan veiligheid- en milieunormen wordt voldaan.
Een van de kernvoordelen van deze cordset is de hoge weerbaarheid en lange levensduur, mogelijk gemaakt door de TPU gegoten behuizing en de robuuste PVC oranje kabel. Het biedt indrukwekkende eigenschappen zoals een contactweerstand van ≤ 10 mOhm, isolatieweerstand van ˃ 10^9 Ohm en een IP68 beschermingsklasse, wat zorgt voor optimale prestaties in zware omstandigheden. Daarnaast heeft het een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C voor vaste installaties.
Ideaal voor toepassingen die veilige en stabiele stroomverbindingen vereisen, wordt deze cordset vaak gebruikt in automatisering, machines en diverse industriële stroomopstellingen. Het koppelnusonderdeel zorgt bovendien voor een veilige verbinding, wat het risico op accidentele loskoppelingen vermindert. Dit product voldoet aan RoHS-compliance, wat garandeert dat aan veiligheid- en milieunormen wordt voldaan.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 8155 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 01 |
| Kabellengte: | 0.5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.20 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 3-pin(2+PE), orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RKW 30-01/0,5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut8155 |