7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 20-678/6F
Fabrikantnummer:
500000319
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset van Lumberg Automation is ontworpen voor hoge prestatie toepassingen. Dit apparaat beschikt over een vrouwelijke, haakse connectorontwerp met 2 pinnen en een geel TPU gegoten behuizing. Met een beoordeling van 600 V (UL) en 12 A (UL) biedt het robuuste elektrische specificaties die geschikt zijn voor diverse industriële omgevingen. De onafgeschermde connector is voorzien van een koppelmoer met binnendraad voor een betrouwbare bevestiging, waardoor een betrouwbare verbinding gegarandeerd is, zelfs onder uitdagende omstandigheden. De gele, 16 AWG PVC-kabel verbetert de zichtbaarheid en duurzaamheid, met een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en een indrukwekkende beschermingsgraad van IP 67/NEMA 6P wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met Hirschmann/Lumberg connectors. Deze cordset is RoHS-compliant en UL 2238-erkend. Het is verkrijgbaar in meerdere lengtes, waardoor het aanpasbaar is aan tal van installaties. Ideaal voor het leveren van stabiele stroom in automatiseringsprocessen, machines en uitrustingsinstallaties.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500000319 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 20-678/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500000319 |