7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RKW 20-678/15F
Fabrikantnummer:
500001147
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare connector, ontworpen met een vrouwelijke, hoekige, 2-pins configuratie en een opvallende gele behuizing. Het werkt op een nominale spanning van 600 V en een stroom van 12 A, wat het geschikt maakt voor stroomtoepassingen. De cordset heeft een 16 AWG PVC gele kabel, die duurzaamheid en flexibiliteit in verschillende omgevingen garandeert. Het TPU-gegoten lichaam en de contacten met goud over zilver bekleding verbeteren de prestaties en levensduur. Daarnaast is het UL 2238 erkend en RoHS compliant, wat zorgt voor gegarandeerde kwaliteit en veiligheid. Deze cordset is ideaal voor industriële automatisering en stroomverdeelsystemen, en biedt betrouwbare connectiviteit in zware omstandigheden.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500001147 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | angled |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, angled, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RKW 20-678/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500001147 |