7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-794/80F
Fabrikantnummer:
500003159
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset van Lumberg Automation is een hoogwaardige, betrouwbare connector die ideaal is voor stroomtoepassingen. De female, rechte uitvoering met 5 pinnen is ontworpen om 300 V en tot 5.6 A volgens UL-standaarden te verwerken. De robuuste gele TPE-kabel, met een geleidergrootte van 18 AWG, zorgt voor duurzaamheid en flexibiliteit in verschillende industriële omgevingen. De koppelmoer met interne schroefdraad zorgt voor een stevige bevestiging, terwijl het onafgeschermde ontwerp eenvoudig kan worden geïntegreerd in bestaande opstellingen. Met een IP67/NEMA 6P-classificatie biedt het uitstekende bescherming tegen stof en water wanneer correct gemonteerd. De componenten van de cordset, inclusief CuZn-contacten verguld met zilver en een TPU-gegoten behuizing, zorgen voor optimale prestaties en een lange levensduur. Verkrijgbaar in verschillende lengtes, is de 7/8" Power Single-Ended Cordset een veelzijdige en betrouwbare keuze voor industriële stroomverbindingen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 80 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-794/80F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500003159 |