7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-794/70F
Fabrikantnummer:
500003158
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset, vrouwelijk, recht, 5-pins, is ontworpen voor hoogpresterende stroomtoepassingen. Het werkt efficiënt bij 300 V (UL) en 5,6 A (UL), waardoor het een betrouwbare keuze is voor veeleisende omgevingen. Het gele TPU gegoten lichaam en de TPE-kabelmantel verbeteren de duurzaamheid en zorgen voor een hoge zichtbaarheid. Deze cordset heeft een geleidergrootte van 18 AWG en is ontworpen om te werken in temperaturen van -40°C tot +90°C. Het is onbeschermd en bevat een koppelmof met interne schroefdraad voor veilige bevestiging. De krimptang voldoet aan IP67/NEMA 6P-standaarden wanneer correct gemonteerd en vergrendeld met bijbehorende connectoren, wat zorgt voor uitstekende bescherming tegen stof en water. Geschikt voor industriële toepassingen die robuuste en betrouwbare stroomconnectoren vereisen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 70 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-794/70F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500003158 |