7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-794/6F
Fabrikantnummer:
500002933
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen om te voldoen aan veeleisende stroomconnectiviteitsbehoeften. Deze vrouwelijke, rechte 5-pins cordset heeft een duurzame gele behuizing en kabel gemaakt van respectievelijk TPU en TPE. Het kan een nominale spanning van 300V en een stroom van 5,6A (UL) aan, waardoor het ideaal is voor verschillende industriële toepassingen. De cordset zorgt voor betrouwbare prestaties, zelfs bij extreme bedrijfstemperaturen variërend van -40°C tot +90°C en heeft een indrukwekkende IP67 / NEMA 6P-classificatie die bescherming biedt tegen stof en water. De met goud oververzilverde koperen contacten verbeteren de connectiviteit en duurzaamheid. Geschikt voor gebruik in automatiserings- en stroomdistributiesystemen, wordt deze cordset geleverd in meerdere lengtes van 3,5 ft tot 100 ft, geschikt voor verschillende installatievereisten.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002933 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-794/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002933 |