7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-794/30F
Fabrikantnummer:
500002937
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste industriële toepassingen en heeft een vrouwelijke, rechte connector met 5 pinnen. Deze cordset is gehuisvest in een duurzame gele TPU-behuizing, die uitstekende bescherming en duurzaamheid biedt. De cordset is geschikt voor maximaal 300V en 5.6A, waardoor het geschikt is voor uiteenlopende stroomvoorzieningsbehoeften. Het bevat een TPE-gele kabel van 18 AWG, die zorgt voor hoge efficiëntie en hittebestendigheid. Het ontwerp van de connector bevat een koppelmoer met interne schroefdraad voor een veilige bevestiging. Dit product heeft een IP 67/NEMA 6P-classificatie en garandeert betrouwbare prestaties in zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002937 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 30 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-794/30F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002937 |