7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-794/26F
Fabrikantnummer:
500002995
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor duurzaamheid en betrouwbaarheid in industriële omgevingen. Met een 5-pins vrouwelijke connector en recht ontwerp is deze cordset geclassificeerd op 300 V en 5.6 A, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan stroomtoepassingen. De robuuste TPE gele kabel biedt flexibiliteit en veerkracht onder veeleisende omstandigheden, met een geleidergrootte van 18 AWG. Het apparaat werkt binnen een temperatuurbereik van -40°C tot +90°C en heeft een IP67/NEMA 6P-classificatie, wat bescherming biedt tegen stof en water. De gebruikte contactmaterialen omvatten CuZn, goud over zilver plating, en TPU voor de gegoten behuizing, wat zorgt voor langdurige prestaties.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 26 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-794/26F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002995 |