7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-794/100F
Fabrikantnummer:
500003172
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare prestaties in verschillende industriële omgevingen. Het heeft een vrouwelijke, rechte, 5-pins connector met een duurzame gele TPU-behuizing en een robuuste TPE-kabel. Ontworpen voor hoge prestaties, ondersteunt het een nominale spanning van 300 V en een stroom van 5.6 A. De connector is ongeaard en bevat een koppelschroef met interne schroefdraad, wat zorgt voor veilige verbindingen. Met een beschermingsgraad van IP 67 / NEMA 6P is het ideaal voor omgevingen die een hoge weerstand tegen vocht en stof vereisen. De kabel, met een diameter van 7.7 mm en 18 AWG maat, is geconstrueerd met vijf draden en een gele TPE-mantel voor verbeterde zichtbaarheid en duurzaamheid.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 794 |
| Kabellengte: | 100 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .304" (7.7 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 50-794/100F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500003172 |