7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-04/90 M
Fabrikantnummer:
87222
EAN:
04020841663062
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen met een rechte, vrouwelijke, 5-pins (4+PE) aansluiting en heeft een oranje behuizing voor eenvoudige identificatie. Deze betrouwbare cordset ondersteunt 230 V AC/DC met een stroomsterkte van 9 A, wat zorgt voor een betrouwbare prestatie in verschillende toepassingen. De kabel is gemaakt van hoogwaardig PVC, is oranje van kleur en heeft een doorsnede van 0.50 mm², wat stevigheid en flexibiliteit biedt. Met de IP68-beschermingsgraad is deze cordset geschikt voor gebruik in zware omgevingen, biedt weerstand tegen stof en onderdompeling in water.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de stevige constructie en de betrouwbare verbinding, wat zorgt voor consistente stroomtoevoer. Het beschikt over een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. Bovendien verhogen de vlamvertragende en zelfdovende eigenschappen de veiligheid en duurzaamheid.
Ideaal voor een reeks industriële toepassingen, wordt deze cordset gebruikt in automatiseringssystemen, stroomdistributie en andere apparatuur die veilige en robuuste verbindingen vereist. De verschillende beschikbare lengtes voldoen aan verschillende installatiebehoeften, waardoor aanpasbaarheid en gemak in de toepassing worden gegarandeerd.
De belangrijkste voordelen van deze cordset zijn de stevige constructie en de betrouwbare verbinding, wat zorgt voor consistente stroomtoevoer. Het beschikt over een breed bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C, waardoor het geschikt is voor verschillende industriële omgevingen. Bovendien verhogen de vlamvertragende en zelfdovende eigenschappen de veiligheid en duurzaamheid.
Ideaal voor een reeks industriële toepassingen, wordt deze cordset gebruikt in automatiseringssystemen, stroomdistributie en andere apparatuur die veilige en robuuste verbindingen vereist. De verschillende beschikbare lengtes voldoen aan verschillende installatiebehoeften, waardoor aanpasbaarheid en gemak in de toepassing worden gegarandeerd.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 87222 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Nominale kabeldiameter - aantal: | 5 x 0.50 mm² |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Overmoulding: | TPU, black |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Testspanning: | 1.5 |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2 h to 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale stroom In: | 9 A at 40°C, UL and notice derating A |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 1.5 kVeff. / 60s |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 |
| Materiaal buitenmantel: | PVC |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelmateriaal: | PVC |
| Kabellengte (feet): | 295.275591 |
| Kleur kabel: | orange |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 90 m |
| Contacthouder: | TPU, black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Constructie van geleider: | 16 x 0.2 mm |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| 5-polig: | 5 - Pin |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Kabel: | PVC |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, self-extinguishing |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | TPU, self-extinguishing |
| Geribbelde schroef / moermateriaal: | PA |
| Artikelomschrijving: | RK 50-04/90 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Aandraaimoment (koppelmoer): | 7/8'': 70 Ncm, hand-tight |
| Koppelmoermateriaal: | PA, black |
| Contactoppervlaktemateriaal: | Cu/Ag/Au |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Ag/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU, black |
| Uniek Nr.: | aut87222 |