7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 28,54
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-04/2 M
Fabrikantnummer:
11179
EAN:
04020841031052
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor betrouwbare stroomoverdracht in industriële omgevingen. Uitgerust met een vrouwelijke, rechte connector met een 5-pins (4+PE) configuratie, ondersteunt deze cordset tot 230 V AC/DC en een maximale stroomsterkte van 9 A. De robuuste oranje PVC-kabel heeft een geleidergrootte van 0,50 mm², wat duurzaamheid en flexibiliteit garandeert. Het ongeschermde ontwerp heeft een koppelnutbevestiging, waardoor eenvoudige installatie en een veilige verbinding mogelijk is. De cordset is geschikt voor zowel vaste als flexibele installaties met respectieve temperatuurbereiken van -40°C tot +90°C en +5°C tot +90°C. Bovendien voldoet de cordset aan de RoHS-normen, waardoor het een betrouwbare en milieuvriendelijke keuze is voor verschillende toepassingen. Met een IP68-classificatie bij correcte montage en vergrendeling biedt het uitstekende bescherming tegen stof en waterindringing.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 11179 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 2 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RK 50-04/2 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut11179 |