7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 50-04/12 M
Fabrikantnummer:
12875
EAN:
04020841031120
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een essentieel onderdeel voor robuuste verbindingsbehoeften. Met een vrouwelijke, rechte connectorontwerp, bevat deze set een 5-pins (4+PE) configuratie, ondersteunt 230 V AC/DC en 9 A. Het oranje lichaam en de PVC oranje kabel met 0,50 mm² geleidermaat zorgen voor duurzaamheid en zichtbaarheid in verschillende omgevingen. De constructie bevat een TPU gegoten behuizing en contacthouder in oranje, wat uitgebreide bescherming en betrouwbaarheid garandeert. Met een IP68-classificatie kan deze set zware omstandigheden doorstaan, waardoor hij geschikt is voor industriële omgevingen. Toepassingen variëren van geautomatiseerde apparatuur tot stroomvoorzieningsverbindingen, en zorgen voor stabiele, veilige en efficiënte prestaties.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 05, zijde 1: | white |
|---|---|
| Draad kleur 04, zijde 1: | brown |
| Draad kleur 03, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 01, zijde 1: | black |
| Artikelnummer (#1): | 12875 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 5 |
| Aantal pinnen: | 5(4+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 04 |
| Kabellengte: | 12 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 5-pin(4+PE), orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RK 50-04/12 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut12875 |