7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 40-637/6F
Fabrikantnummer:
500002699
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing, met een vrouwelijke, rechte connectorontwerp met 4 pinnen, geschikt voor toepassingen met hoge eisen. De cordset is geschikt voor 300 V (UL) en 5.6 A (UL), en beschikt over een duurzame TPE gele kabelmantel en 18 AWG geleidermaat, wat optimale stroomoverdracht garandeert. Deze ongeaarde cordset biedt hoge prestaties in verschillende omgevingsomstandigheden, met een beschermingsniveau van IP 67 / NEMA 6P, wat weerstand biedt tegen stof- en waterinfiltratie. De cordset is gemaakt met eersteklas materialen, waaronder een CuZn contactbasis met goud over zilver bekleding, en een TPU gegoten behuizing voor uitstekende duurzaamheid en levensduur. Geschikt voor gebruik in industriële automatisering en stroomverdelings toepassingen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002699 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 40-637/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002699 |