7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 40-637/66F
Fabrikantnummer:
500002767
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset biedt een betrouwbare oplossing voor stroomconnecties in diverse industriële toepassingen. Uitgerust met een vrouwelijke, rechte 4-pins connector en een geel lichaam, ondersteunt deze cordset 300 V (UL) en 5.6 A (UL). De kabel is gemaakt van TPE, een industrieel materiaal dat bekend staat om zijn duurzaamheid en flexibiliteit, en heeft een geleidergrootte van 18 AWG, wat zorgt voor efficiënte stroomoverdracht. De cordset is ongeschermd en wordt geleverd met een koppelmoer met interne schroefdraad voor een stevige bevestiging. Met een ambient werktemperatuurbereik van -40°C tot +90°C en een IP67/NEMA 6P beschermingsclassificatie is het ontworpen om zware omgevingsomstandigheden te weerstaan. Bovendien is de cordset RoHS-conform en UL 2238 erkend, wat betekent dat het voldoet aan hoge veiligheid- en milieunormen. Het is beschikbaar in verschillende lengtes, variërend van 6 ft tot 100 ft, om aan verschillende installatiebehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
|---|---|
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 66 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 40-637/66F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002767 |