7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 40-637/15F
Fabrikantnummer:
500002766
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverbindingen in industriële omgevingen. Deze cordset heeft een vrouwelijke, rechte, 4-pins connector met een geel lichaam, wat zorgt voor gemakkelijke identificatie en verhoogde duurzaamheid. De TPE-geel kabel met een geleidergrootte van 18 AWG is geschikt voor 300 V (UL) en 5,6 A (UL), en biedt betrouwbare prestaties voor een breed scala aan stroomtoepassingen. De cordset biedt een hoog beschermingsniveau met een IP67/NEMA 6P-classificatie wanneer correct gekoppeld, wat betekent dat het geschikt is voor gebruik in zware omstandigheden. Het is ongeschermd, met een koppelingmoer met interne schroefdraad voor veilige bevestiging. De gebruikte materialen omvatten CuZn voor de contactbasis en goud over zilver plating om uitstekende geleidbaarheid en langdurigheid te garanderen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002766 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 637 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C - +90°C |
| Kabeldiameter D: | .280" (7.1 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, yellow body, 300 V (UL), 5.6 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 40-637/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002766 |