7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 39,16
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 40-02/10 M
Fabrikantnummer:
12853
EAN:
04020841124976
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen om robuuste en betrouwbare stroomverbindingen te leveren in industriële omgevingen. Uitgevoerd met een rechte, vrouwelijke, 4-polige configuratie, heeft deze cordset een oranje behuizing en is klassiek voor 230 V AC/DC en 9 A. De PVC-oranjekabel meet 0,50 mm², wat hoge duurzaamheid en flexibiliteit garandeert. Deze cordset biedt een indrukwekkend bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en is uitgerust met een koppelnok voor een veilige bevestiging. Bovendien voldoet het aan IP68-beschermingsnormen bij correcte montage en vergrendeling met compatibele connectoren, wat uitstekende weerstand biedt tegen stof- en waterindringing. Ideaal voor toepassingen die betrouwbare stroomverdeling in veeleisende omstandigheden vereisen.
Met een vervuilingsgraad van 3 volgens DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1), zorgt de 7/8" Power Single-Ended Cordset voor betrouwbare prestaties in omgevingen met matige verontreinigingsniveaus. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPU voor de gegoten behuizing, is deze cordset ontworpen om de zware industriële omstandigheden te weerstaan. De kabelmantel is vlamwerend en zelfdovend, beoordeeld volgens meerdere normen, waaronder DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 en UL VW-1, waarmee veiligheid en naleving worden gegarandeerd.
Deze cordset is veelzijdig en beschikbaar in verschillende lengtes, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan toepassingen, van fabriekautomatisering tot stroomverdelingssystemen in zware omgevingen. Kies lengtes van 0,7 m tot 15 m om aan uw installatiebehoeften te voldoen.
Met een vervuilingsgraad van 3 volgens DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1), zorgt de 7/8" Power Single-Ended Cordset voor betrouwbare prestaties in omgevingen met matige verontreinigingsniveaus. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals CuZn voor de contactbasis en TPU voor de gegoten behuizing, is deze cordset ontworpen om de zware industriële omstandigheden te weerstaan. De kabelmantel is vlamwerend en zelfdovend, beoordeeld volgens meerdere normen, waaronder DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2 en UL VW-1, waarmee veiligheid en naleving worden gegarandeerd.
Deze cordset is veelzijdig en beschikbaar in verschillende lengtes, waardoor hij geschikt is voor een breed scala aan toepassingen, van fabriekautomatisering tot stroomverdelingssystemen in zware omgevingen. Kies lengtes van 0,7 m tot 15 m om aan uw installatiebehoeften te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12853 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 02 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Artikelomschrijving: | RK 40-02/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut12853 |