7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 40-02/1,3 M
Fabrikantnummer:
107386
EAN:
04020841755828
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste stroomverbindingsbehoeften. Deze hoogwaardige connector heeft een vrouwelijke, rechte, 4-pins configuratie en een oranje behuizing, waardoor deze gemakkelijk te herkennen is. Geschikt voor zowel wissel- als gelijkstroom bij 230 V en ondersteunt een nominale stroom van 9A. De cordset bevat een sterke oranje PVC-kabel met een geleidergrootte van 0.50 mm², wat zorgt voor optimale stroomoverdracht en duurzaamheid. Met een breed temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en een IP68-beschermingsgraad is deze cordset ideaal voor diverse industriële toepassingen die een veilige en stabiele stroomverbinding vereisen. Het ongeïsoleerde ontwerp en het koppelmoer bevestigingstype dragen bij aan de robuustheid en flexibiliteit.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 04, zijde 1: | black |
|---|---|
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
| Draad kleur 02, zijde 1: | white |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 107386 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Nominale kabeldiameter - aantal: | 4 x 0.50 mm² |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 4 |
| Aantal pinnen: | 4 |
| Overmoulding: | TPU, black |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Testspanning: | 2.0 |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | AWM: 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2 h to 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale stroom In: | 9 A at 40°C, UL and notice derating A |
| Nominale spanning: | 250 V |
| Nominale impuls-spanning: | 2.0 kV eff/60s |
| Nominale stroom*: | 9 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 |
| Materiaal buitenmantel: | PVC |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelmateriaal: | PVC |
| Kabellengte (feet): | 4.26509187 |
| Kleur kabel: | orange |
| Kabelnummer: | 02 |
| Kabellengte: | 1.3 m |
| Contacthouder: | TPU, black |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Constructie van geleider: | 16 x 0.2 mm |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.5 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| 4-polig: | 4 - Pin |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.30 ±0.20 mm |
| Kabel: | PVC |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 4-pin, orange body, 230 V AC/DC, 9 A; PVC orange cable, 0.50 mm² |
| Behuizingsmateriaal: | TPU, self-extinguishing |
| Behuizingsmateriaal / Vormdeel: | TPU, self-extinguishing |
| Geribbelde schroef / moermateriaal: | PA |
| Artikelomschrijving: | RK 40-02/1,3 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 1.80 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Aandraaimoment (koppelmoer): | 7/8'': 70 Ncm, hand-tight |
| Koppelmoermateriaal: | PA, black |
| Contactoppervlaktemateriaal: | Cu/Ag/Au |
| Contactmateriaal: | CuZn |
| Contactweerstand: | = 5 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Ag/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU, black |
| Uniek Nr.: | aut107386 |