7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 30-731/6F
Fabrikantnummer:
500002614
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor robuuste en betrouwbare stroomverbindingen in industriële omgevingen. Met een vrouwelijke, rechte, 3-pins connector zorgt deze cordset voor veilige en eenvoudige connectiviteit. Het gele lichaam is gemaakt van duurzaam TPU, dat uitstekende weerstand biedt tegen zware omstandigheden. De kabel, gemaakt van TPE met een 18 AWG conductor grootte, biedt flexibiliteit en duurzaamheid, en behoudt zijn integriteit bij temperaturen variërend van -40°C tot +90°C. Met een spanningsclassificatie van 300 V en een stroomclassificatie van 8 A is deze cordset uitermate geschikt voor diverse toepassingen met hoge stroomsterkte. De IP67-classificatie zorgt voor bescherming tegen stof en water, waardoor hij ideaal is voor zowel binnen- als buitentoepassingen. Bovendien is de 7/8" Power Single-Ended Cordset RoHS-conform, wat voldoet aan de veiligheids- en milieunormen. Dit maakt het een betrouwbare keuze voor gebruik in automatiseringssystemen, machines en andere industriële toepassingen die veilige stroomverbindingen vereisen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002614 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 6 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 30-731/6F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002614 |