7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 30-731/30F
Fabrikantnummer:
500002609
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen om te voldoen aan de eisen van robuuste industriële toepassingen. Het bevat een vrouwelijke, rechte, 3-pins connector met een geel lichaam en is geschikt voor 300 V en 8 A volgens UL-normen. De krimptang maakt gebruik van een TPE gele kabel en heeft 18 AWG geleiders, wat duurzaamheid en betrouwbaarheid biedt in zware omgevingen. De ongeaarde connector wordt geleverd met een koppelmoer met interne schroefdraad en kan werken in een breed temperatuurbereik van -40°C tot +90°C. Het product heeft een IP67/NEMA 6P-classificatie, wat bescherming biedt tegen water en stof. Deze kabelset is RoHS-conform en erkend door UL 2238, waardoor deze geschikt is voor diverse industriële toepassingen, waaronder machines, automatisering en fabrieksinstellingen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002609 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 30 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 30-731/30F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002609 |