7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 30-731/20F
Fabrikantnummer:
500002608
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een onmisbaar hulpmiddel voor uw energiebehoeften, met een vrouwelijke, rechte 3-pins configuratie. Deze cordset heeft een robuuste gele behuizing en een kabel van hetzelfde materiaal van TPE, wat zowel duurzaamheid als zichtbaarheid garandeert. Hij kan tot 300V en 8A aan, voldoet aan UL-normen en is geschikt voor veeleisende omgevingen, met betrouwbare verbindingen bij temperaturen van -40°C tot +90°C. De moer met binnenschroefdraad zorgt voor een veilige bevestiging en draagt bij aan zijn IP 67/NEMA 6P rating. Gemaakt van hoogwaardige materialen zoals TPU en CuZn met goud over zilver plating, biedt deze cordset uitstekende prestaties voor tal van industriële toepassingen, waaronder automatisering en energieverdeling.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002608 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 20 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 30-731/20F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002608 |