7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 30-731/15F
Fabrikantnummer:
500002798
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een uitstekende keuze voor betrouwbare stroomverbindingen. Ontworpen met een vrouwelijke, rechte, 3-polige configuratie, is deze cordset ideaal voor diverse industriële toepassingen. Het beschikt over een robuust geel TPU lichaam en connector, wat zorgt voor uitstekende zichtbaarheid en duurzaamheid. Het snoer is UL erkend, beoordeeld op 300V en 8A, en gemaakt met een TPE-kabel van 18 AWG, wat flexibiliteit en lange levensduur in zware omgevingen garandeert. Geschikt voor bedrijfstemperaturen van -40°C tot +90°C, biedt het IP67 en NEMA 6P bescherming voor veilige en zekere operaties. Dit product is RoHS compliant en beschikbaar in verschillende lengtes om aan diverse eisen te voldoen.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500002798 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | PLTC |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 731 |
| Kabellengte: | 15 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | TPE |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .284” (7.2 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin, yellow body, 300 V (UL), 8 A (UL); TPE yellow cable, 18 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 30-731/15F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500002798 |