7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 30,78
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 30-01/5 M
Fabrikantnummer:
11174
EAN:
04020841030857
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Het 7/8" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare verbindingsoplossing die is ontworpen voor industriële toepassingen. Dit cordset heeft een vrouwelijke, rechte 3-pins (2 + PE) connector met een oranje behuizing, werkt op 230 V AC/DC en ondersteunt een stroom van maximaal 12 A. De PVC-oranje kabel van het cordset heeft een geleidergrootte van 0,75 mm², wat zorg draagt voor efficiënte krachtoverdracht en duurzaamheid, zelfs in veeleisende omgevingen. Gefabriceerd door Lumberg Automation, voldoet het aan strenge veiligheids- en milieunormen, wat het een betrouwbare keuze maakt voor veel industriële omgevingen.
Een van de belangrijkste voordelen van dit cordset is het hoge niveau van omgevingsbestendigheid, met een IP68-beschermingsgraad, wat zorgt voor een stofdichte en waterbestendige werking. Bovendien dragen de gebruikte materialen, zoals de CuZn-contactbasis met Cu/Au-platering en de TPU-gegoten behuizing, bij aan de levensduur en betrouwbaarheid. De kabelmantel voldoet aan brandvertragende en zelfdovende normen, wat de veiligheid tijdens het gebruik verbetert.
Ideale toepassingen voor dit cordset zijn onder andere het verbinden van elektrische componenten in industriële machines, het verzekeren van een naadloze stroomvoorziening in automatiseringssystemen en het bieden van veilige elektrische verbindingen in buiten- en zware omgevingen. Het is ook geschikt voor zowel vaste als flexibele installatie, met minimale buigradius-specificaties die de installatie veelzijdigheid verhogen.
Een van de belangrijkste voordelen van dit cordset is het hoge niveau van omgevingsbestendigheid, met een IP68-beschermingsgraad, wat zorgt voor een stofdichte en waterbestendige werking. Bovendien dragen de gebruikte materialen, zoals de CuZn-contactbasis met Cu/Au-platering en de TPU-gegoten behuizing, bij aan de levensduur en betrouwbaarheid. De kabelmantel voldoet aan brandvertragende en zelfdovende normen, wat de veiligheid tijdens het gebruik verbetert.
Ideale toepassingen voor dit cordset zijn onder andere het verbinden van elektrische componenten in industriële machines, het verzekeren van een naadloze stroomvoorziening in automatiseringssystemen en het bieden van veilige elektrische verbindingen in buiten- en zware omgevingen. Het is ook geschikt voor zowel vaste als flexibele installatie, met minimale buigradius-specificaties die de installatie veelzijdigheid verhogen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 03, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 02, zijde 1: | green-yellow |
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11174 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 3 |
| Aantal pinnen: | 3(2+PE) |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 01 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 7.20 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 3-pin(2+PE), orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RK 30-01/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut11174 |