7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 20-678/30F
Fabrikantnummer:
500001146
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een connector van hoge kwaliteit, ontworpen voor betrouwbare stroomoverdracht. Voorzien van een vrouwelijke, rechte, 2-pins gele behuizing, ondersteunt het tot 600 V (UL) en 12 A (UL). De kabel is gemaakt van 16 AWG draad en een duurzame PVC gele jas, wat robuustheid en duurzaamheid in verschillende industriële toepassingen garandeert. De cordset is ongeschermd en gebruikt een koppeling toernoot met interne schroefdraad voor een stevige bevestiging. Met een IP67-classificatie biedt deze connector uitstekende bescherming in ruwe omgevingen. Het bedrijfstemperatuurbereik is -40°C tot +90°C, waardoor het geschikt is voor extreme omstandigheden. De contactmaterialen omvatten goud over zilver geplatineerd CuZn voor efficiënte conductiviteit.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500001146 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 30 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 20-678/30F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500001146 |