7/8" Power Single-Ended Cordset
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 20-678/12F
Fabrikantnummer:
500000296
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is ontworpen voor toepassingen met hoog vermogen en beschikt over een 2-pins vrouwelijke connector met een recht ontwerp en een duurzame gele behuizing. Deze cordset heeft een nominale spanning van 600 V (UL) en kan stroomsterktes tot 12 A (UL) aan. De kabel heeft een dikte van 16 AWG en heeft een robuuste PVC-mantel die extra duurzaamheid en weerstand tegen omgevingsinvloeden biedt. De IP67/NEMA 6P classificatie zorgt voor superieure stof- en waterbescherming, waardoor het geschikt is voor zware industriële omgevingen. De gegoten behuizing is gemaakt van TPU, wat flexibiliteit en robuustheid biedt, terwijl de CuZn-contacten met goud over zilver ervoor zorgen dat een betrouwbare geleiding wordt gegarandeerd. Ideaal voor stroomtransmissie in automatiseringssystemen, is de 7/8" Power Single-Ended Cordset verkrijgbaar in lengtes variërend van 6 ft tot 30 ft.
Downloads
Specificaties
| Artikelnummer (#1): | 500000296 |
|---|---|
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | yellow |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| UL-keurmerk: | UL 2238 Recognized |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | STOW |
| RoHS-conform: | yes |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | ** only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg Automation connector. |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| Nominale stroom (UL)*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP 67 / NEMA 6P |
| Kleur contacthouder: | yellow |
| Kabelnummer: | 678 |
| Kabellengte: | 12 ft |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | yellow |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40°C to +90°C |
| Kabeldiameter D: | .375” (9.5 mm) |
| Bevestigingstype: | Coupling nut with internal threads |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 2-pin, yellow body, 600 V (UL), 12 A (UL); PVC yellow cable, 16 AWG |
| Artikelomschrijving: | RK 20-678/12F |
| Contactcoating: | gold over silver plated |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut500000296 |