7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 26,30
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 20-03/5 M
Fabrikantnummer:
11172
EAN:
04020841030772
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een ideale oplossing voor stroomverbindingen die een robuuste, betrouwbare interface vereisen. Uitgerust met een female, rechte, 2-pin connector, werkt deze cordset op 230 V AC/DC en kan tot 12 A aan stroom verwerken. De oranje behuizing en bijpassende PVC-kabel met 0,75 mm² geleidergrootte zijn ontworpen voor hoge zichtbaarheid en duurzaamheid in verschillende omgevingen. Met een temperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C is hij geschikt voor een breed scala aan industriële toepassingen. De IP68 beschermingsgraad zorgt voor weerstand tegen stof en water, waardoor hij perfect is voor buiten en barre omstandigheden. De contactweerstand is ≤ 10 mOhm met een isolatieweerstand ˃ 10^9 Ohm, wat zorgt voor consistente prestaties en betrouwbaarheid. Het wordt aangeboden in verschillende lengtes zoals 1m, 2m, 5m en 10m.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 11172 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 03 |
| Kabellengte: | 5 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 2-pin, orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RK 20-03/5 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut11172 |