7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 34,49
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 20-03/10 M
Fabrikantnummer:
12839
EAN:
04020841030796
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
10
Productinformatie
Het 7/8" Power Single-Ended Cordset heeft een vrouwelijke, rechte, 2-pins aansluitontwerp met een oranje behuizing. Deze kabelset is geschikt voor 230 V AC/DC en kan tot 12 A dragen, wat hem geschikt maakt voor zware stroomtoepassingen. De oranje PVC-kabel heeft een geleiderdikte van 0,75 mm² en is ongeëkrand. Het biedt uitstekende duurzaamheid met een bedrijfstemperatuurbereik van -40 °C tot +90 °C en een IP68-beschermingsgraad, wat zorgt voor betrouwbare prestaties in zware omgevingen. Geschikt voor vaste en flexibele installaties, het bevat hoogwaardige materialen zoals CuZn voor contactbasis en TPU voor gegoten behuizing, wat zorgt voor robuuste elektrische verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12839 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 03 |
| Kabellengte: | 10 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 2-pin, orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RK 20-03/10 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut12839 |