7/8" Power Single-Ended Cordset
€ 21,76
Prijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RK 20-03/1 M
Fabrikantnummer:
12838
EAN:
04020841204982
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
100
Productinformatie
De 7/8" Power Single-Ended Cordset is een robuuste en betrouwbare oplossing voor stroomverbindingen in industriële omgevingen. Met een vrouwelijke, rechte 2-pins ontwerp en een oranje behuizing, werkt deze cordset op 230 V AC/DC en ondersteunt een nominale stroom van 12 A, wat zorgt voor efficiënte stroomlevering. De oranje PVC-kabel met een aderdoorsnede van 0,75 mm² is zowel flexibel als duurzaam en kan omgevingstemperaturen weerstaan van -40 °C tot +90 °C. De IP68-classificatie biedt uitstekende bescherming tegen stof en water, waardoor het geschikt is voor veeleisende omgevingen. Bovendien heeft het een lage contactweerstand en hoge isolatieweerstand voor veilige en stabiele verbindingen.
Downloads
Specificaties
| Draad kleur 02, zijde 1: | blue |
|---|---|
| Draad kleur 01, zijde 1: | brown |
| Artikelnummer (#1): | 12838 |
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load. |
| Vormdeelmateriaal: | TPU |
| Vormdeelkleur: | orange |
| Minimale buigradius (flexibele installatie): | ˃ 10 x D |
| Minimale buigradius (vaste installatie): | ˃ 5 x D |
| Opmerking vermogensreductie: | * Notice derating |
| Bedrijfsspanning: | 230 V AC/DC |
| Aantal draden: | 2 |
| Aantal pinnen: | 2 |
| Type contact / Geslacht: | female |
| Afscherming: | Unshielded |
| UL-kabeltype: | 2654 |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| RoHS-conform: | yes |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie (IEC 60529): | IP68 (2h at 10 bar) |
| Productsubfamilie: | 7/8" Circular Connectors |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Vervuilingsgraad: | 3 acc. to DIN EN 60664-1 (VDE 0110-1) |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | * only if mounted and locked in combination with Hirschmann / Lumberg connector. |
| Nominale spanning: | 250 V AC/DC |
| Nominale stroom*: | 12 A |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP68 (2h at 10 bar) |
| Kleur contacthouder: | Orange |
| Kabelnummer: | 03 |
| Kabellengte: | 1 m |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Connectortype: | Cordset, single ended |
| Connectorontwerp: | straight |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Geleidergrootte: | 0.75 mm² |
| Materiaal kabelmantel: | PVC |
| Kleur kabelmantel: | orange |
| Omgevingstemperatuur (flexibele installatie): | + 5 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (vaste installatie): | - 40 °C to +90 °C |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Kabeldiameter D: | ø 6.80 ±0.20 mm |
| Bevestigingstype: | Coupling Nut |
| Bevestigingsmateriaal: | PA, black |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Single-Ended Cordset: Female, straight, 2-pin, orange body, 230 V AC/DC, 12 A; PVC orange cable, 0.75 mm² |
| Artikelomschrijving: | RK 20-03/1 M |
| Isolatieweerstand kabel: | min 20 MOhm x km |
| Isolatieweerstand: | ˃ 10^9 Ohm |
| Geïsoleerde draaddiameter: | ø 2.40 mm |
| Brandbaarheidsklasse (kabelmantel): | DIN EN 60332-1-2, VDE 0482-332-1-2, IEC 60332-1-2, UL VW-1; flame-retardant and self-extinguishing |
| Contactweerstand: | ≤ 10 mOhm |
| Contactcoating: | Cu/Au |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Uniek Nr.: | aut12838 |