7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 60A-697/1F
Fabrikantnummer:
500002049
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een hoogwaardige mannelijke, rechte connector met 6 pinnen, ontworpen voor frontmontage toepassingen. Deze connector biedt een 1/2" 14-NPT paneeltap en is geschikt voor 300 V en 5 A volgens UL-normen. Het beschikt over een 18 AWG geleidergrootte met adereindhulzen en volgt de Amerikaanse kleurcode voor vereenvoudigde bedrading. Gebouwd met CuZn contact basismateriaal en geplateerd met Au over Ag, zorgt deze connector voor een betrouwbare verbinding. De behuizing is gemaakt van Zn gegoten met zwarte E-coating, wat zorgt voor uitstekende duurzaamheid. De bedrijfstemperaturen variëren van -40°C tot +90°C. Deze power receptacle heeft een IP65 en IP67 classificatie voor bescherming, waardoor het geschikt is voor zware omgevingen.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 6 |
| Aantal draden: | 6 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500002049 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1007/1569 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 5.6 A |
| Nominale spanning: | 300 V |
| Nominale spanning (UL): | 300 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 18 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 1 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 2.8 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 60A-697/1F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 6-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 300 V (UL), 5 A (UL), 18 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500002049 |