7/8" Power Receptacle
Op aanvraag
Vraag product aanPrijzen excl. BTW en excl. verzendkosten
Verzonden in 1 tot 3 werkdagen
Artikelnummer:
RSF 50-677/3F
Fabrikantnummer:
500003068
Merk:
Lumberg Automation
Minimale bestelhoeveelheid:
1
Productinformatie
De 7/8" Power Receptacle is een robuuste en betrouwbare connector, geschikt voor veeleisende industriële toepassingen. Deze mannelijke, rechte 5-pins receptacle is ontworpen voor frontmontage en heeft een 1/2" 14-NPT paneeltap. Hij ondersteunt een maximale spanning van 600 V en een stroomsterkte van 8 A volgens UL-normen. De connector is voorzien van 16 AWG pigtail-geleiders, volgens de Amerikaanse kleurcode voor eenvoudige installatie en onderhoud.
Voordelen van deze power receptacle zijn onder andere hoge duurzaamheid dankzij de zink gegoten behuizing met zwarte E-coating en betrouwbare elektrische contactprestaties dankzij de verguld zilveren contacten. De connector is onafgeschermd en wordt ondersteund door een robuuste TPU contactdrager, wat zorgt voor stabiele en consistente connectiviteit in zware industriële omgevingen.
Het product vindt toepassingen in verschillende industriële omgevingen die betrouwbare en veilige elektrische aansluitingen vereisen, waaronder fabriek automatisering, machines en elektriciteitsdistributiesystemen. Het voldoet aan de RoHS-normen en is beoordeeld met IP65/IP67 voor bescherming tegen stof en waterindringing, wat het geschikt maakt voor zowel binnen- als buitengebruik.
Voordelen van deze power receptacle zijn onder andere hoge duurzaamheid dankzij de zink gegoten behuizing met zwarte E-coating en betrouwbare elektrische contactprestaties dankzij de verguld zilveren contacten. De connector is onafgeschermd en wordt ondersteund door een robuuste TPU contactdrager, wat zorgt voor stabiele en consistente connectiviteit in zware industriële omgevingen.
Het product vindt toepassingen in verschillende industriële omgevingen die betrouwbare en veilige elektrische aansluitingen vereisen, waaronder fabriek automatisering, machines en elektriciteitsdistributiesystemen. Het voldoet aan de RoHS-normen en is beoordeeld met IP65/IP67 voor bescherming tegen stof en waterindringing, wat het geschikt maakt voor zowel binnen- als buitengebruik.
Downloads
Specificaties
| Opmerking: | Do not connect / disconnect under load |
|---|---|
| Opmerking vermogensreductie: | Notice Derating |
| Aantal pinnen: | 5 |
| Aantal draden: | 5 |
| O-ringmateriaal: | FKM, panel side |
| Artikelnummer (#1): | 500003068 |
| Productfamillie: | Power Connector |
| Productsubfamilie: | 7/8" |
| Type contact / Geslacht: | Male |
| UL-keurmerk: | UL recognized |
| UL-kabeltype: | 1015/1230 |
| UL-bestand: | E315587 |
| Opmerking beschermingsgraad / IP-classificatie: | Protection Degree and IP Rating per test standard IEC 60529 using a Lumberg Automation mating product |
| Beschermingsgraad / IP-classificatie**: | IP65, IP67 |
| Nominale stroom (UL)*: | 8 A |
| Nominale stroom*: | 8 A |
| Nominale spanning: | 600 V |
| Nominale spanning (UL): | 600 V |
| RoHS-conform: | yes |
| Afscherming: | Unshielded |
| Draadisolatiemateriaal: | PVC |
| Codering: | A |
| Geleidergrootte: | 16 AWG |
| Geleidermateriaal: | Cu |
| Connectorontwerp: | Front Mount, 1/2-14 NPT panel tap size |
| Connectortype: | Receptacle |
| Contact basismateriaal (#1): | CuZn |
| Kleur contacthouder: | YE |
| Materiaal contacthouder (#1): | TPU |
| Contactcoating: | Au over Ag |
| Kabellengte: | 3 ft |
| Omgevingstemperatuur (bedrijf)*: | -40 °C to +90 °C |
| Bevestigingstype: | Fixed, External Thread |
| Bevestigingstype, zijde 2: | 1/2-14 NPT, Steel, Lock Nut |
| Behuizingsmateriaal: | Zn die cast with black E-Coating |
| Geïsoleerde draaddiameter: | Ø 3.07 mm |
| Artikelomschrijving: | RSF 50-677/3F |
| Lange omschrijving (#1): | 7/8" Power Receptacle: Male, straight, 5-pin, front mount, 1/2" 14-NPT panel tap, 600 V (UL), 8 A (UL), 16 AWG, US Color Code |
| Uniek Nr.: | aut500003068 |